loadingimg

Wczytuję dane...
SanDisk SDHC Extreme 60 MB/s 32 GB
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:79,00 PLN
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
 • SanDisk
 • Producent: SanDisk
 • Kod producenta: SDSDXN-032G-G46
 • Gwarancja: dożywotnia
 • Realizacja zamówienia: 24 godziny

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

Karty pamięci SanDisk Extreme to pamięć cyfrowa o wysokiej wydajności przeznaczona dla miłośników fotografii. Ta rodzina doskonałych kart pamięci oferuje wytrzymałość oraz dużą szybkość wymaganą przez zaawansowanych fotoamatorów i entuzjastów fotografii. Karty SDHC mają identyczne wymiary jak standardowe karty SD. Charakteryzują się także wysoką odpornością na wstrząsy, a ich kompatybilność została przetestowana w szerokim zakresie nowoczesnych urządzeń elektronicznych korzystających z kart pamięci.

Szybkość i wydajność jakiej potrzebujesz aby sprostać wymaganiom najnowszych nagrań wideo w jakości 4K Ultra HD.
Do 8 razy szybsza niż standardowe karty pamięci, zapewnia wydajność niezbędną przy nagrywaniu w jakości 4K Ultra HD. Klasa szybkości UHS Speed Class 3 (U3) jest 3 razy szybsza niż wcześniejsza U1, przenosząc Twoje nagrania na zupełnie nowy poziom rozdzielczości.

Uchwyć doskonałej jakości zdjęcia i przechowuj je w bezpiecznym miejscu
Ciesz się wysoką wydajnością karty przy fotografii seryjnej, dzięki prędkości zapisu do 40 MB/s oraz szybkim transferem danych z prędkością odczytu do 60 MB/s.

Funkcje i zalety:
- Jedna karta pamięci spełniająca wszystkie potrzeby w zakresie filmów o wysokiej rozdzielczości i intensywnego fotografowania
- Rejestracja filmów w jakości 4K Ultra HD za pomocą kamer wideo i cyfrowych lustrzanek z funkcją zapisu filmów (Klasa szybkości U3)
- Szybkie i łatwe przesyłanie zdjęć i filmów do komputera dzięki szybkości odczytu rzędu nawet 60 MB/s    
- Wysoka wydajność w przypadku zdjęć seryjnych
- Bezpieczeństwo: wbudowany przełącznik ochrony przed zapisem zapobiegający przypadkowej utracie danych
- Wsparta rygorystycznymi testami wytrzymałościowymi

Ekstremalna niezawodność i wytrzymałość
Zaawansowane kody korekcji błędów zwiększają ogólną integralność danych oraz niezawodność karty podczas operacji odczytu i zapisu. Karty zostały stworzone i przetestowane pod kątem pracy w trudnych warunkach. Są odporne na wysoką i niską temperaturę, działanie wody, wstrząsy oraz promieniowanie rentgenowskie.

Charakterystyka produktu:

Rodzaj karty: SDHC
Pojemność: 32 GB
Prędkość odczytu: do 60 MB/s
Prędkość zapisu: do 40 MB/s
Temp. pracy: od -25ºC do 85ºC
Temp. przechowywania: od -40ºC do 85ºC
Kod producenta: SDSDXN-032G-G46
Gwarancja: dożywotnia

Pełne zaufanie
Firma SanDisk Corporation jest niekwestionowanym liderem na rynku pamięci flash przeznaczonych dla urządzeń przenośnych: aparatów i kamer cyfrowych, przenośnych odtwarzaczy MP3, tabletów, telefonów komórkowych, systemów nawigacyjnych i wielu, wielu innych.

Tym co wyróznia firmę SanDisk spośród innych marek na rynku to fakt, że cały proces produkcyjny (od projektu, produkcje pamięci flash i kontrolera, montaż oraz testy) odbywa się pod kontrolą firmy SanDisk we własnych fabrykach. Dzięki pełnej kontroli procesu produkcyjnego oraz późniejszej dystrybucji firma SanDisk jest w stanie zagwarantować najwyższą jakość produktów, ich bezawaryjność i 100% kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami.

Polecamy