loadingimg

Wczytuję dane...
Tamron AF 18-200 mm f/3.5-6.3 Di III VC / Canon EOS-M - czarny
Cena:2099,00 PLN
Wysyłka gratis!
  • Producent: Tamron
  • Kod producenta: B011EMB
  • Gwarancja: 5 lat
  • Realizacja zamówienia: 2 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów


Tamron 18-200 F/3.5-6.3 Di III to obiektyw, który idealnie nadaje się zarówno do wykonywania ujęć rozległych pejzaży i dzikiej przyrody, jak i portretów. Ten niezwykle wszechstronny obiektyw ze stabilizatorem obrazu VC oferuje wszystkie zaawansowane technologie, które sprawiają, że fotografowanie staje się łatwiejsze i bardziej przyjemne. Lekki i kompaktowy obiektyw o zakresie ogniskowym 18-200 mm, jednocześnie szerokokątny z możliwościami teleobiektywu (ekwiwalent dla formatu 35mm to 27-300 mm).

Jego napęd autofocusa ma silnik krokowy, który jest optymalny właśnie dla tego rodzaju bezlusterkowców. Pozwala on na zwiększenie wydajności AF podczas nagrywania filmów. Komfort obsługi jest wzbogacony przez system Direct Manual Focus (DMF), który pozwala na idealne ustawienie ostrości w dowolnym punkcie.

Dodatkowym udogodnieniem jest wewnętrzne ogniskowanie, dzięki któremu ostrość ustawiana jest wewnątrz obiektywu, bez ruchu jego zewnętrznych elementów. Jako że przednia soczewka jest stała, pozwala to na zastosowanie osłon tulipanowych oraz filtrów, np. polaryzacyjnego. W obiektywie użyto szereg specjalistycznych elementów szklanych, które doskonale kompensują aberracje. Umożliwiają one wykonywanie wyrazistych zdjęć o wysokiej rozdzielczości i kontraście.

Dwie wersje kolorystyczne, czarna i srebrna, pozwolą na idealne dopasowanie obiektywu 18-200 Di III VC do korpusu Twojego aparatu.

Obiektyw Tamron 18-200 mm F/3.5-6.3 Di-III otrzymał nagrodę ,,Best Compact System Camera Entry-Level Lens”, przyznaną przez stowarzyszenie TIPA (Technical Image Press Association).

>>> Opis obiektywu na stronie producenta <<<Di III (Digitally Integrated Design III)
Jest stosowanym przez Tamron oznaczeniem obiektywów, których układy optyczne zostały zaprojektowane dla mniejszych matryc w tzw. "bezlusterkowcach".

VC (Vibration Compensation)
System optycznej stabilizacji obrazu. Jest on oparty na 3 parach silników ślimakowych oraz kólkach, które rozlokowano dookoła grupy kompensatora optycznego (czyli stabilizowanych soczewek). System VC potrafi niwelować drgania powstające we wszystkich trzech płaszczyznach. Ruchy wykrywa żyroskopowy detektor współpracujący z zaawansowanym 32-bitowym mikroprocesorem typu RISC.


- obiektyw Tamron AF 18-200 mm f/3.5-6.3 Di III VC /Canon EOS-M (czarny)
- przednia zakrywka obiektywu
- tylna zakrywka obiektywu
- osłona przeciwsłoneczna
- instrukcja obsługi
- karta gwarancyjna
- chusteczka czyszcząca do optyki

Obiektyw pochodzi od oficjalnego dystrybutora marki Tamron w Polsce.
Objęty jest gwarancją dystrybutora przez okres 2 lat z możliwością przedłużenia do 5 lat. >>> Szczegóły <<<Nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą produktów marki Tamron w Polsce.