loadingimg

Wczytuję dane...
Subskrypcja
Zapisz się do newslettera:
Bestsellery
Tagi

Dyktafony sklep

Alkomaty sklep

Olympus omd

Obiektywy Tamron

Lustrzanki cyfrowe sklep

Obudowy podwodne Olympus

Gwarancja i serwis

Produkty oferowane w naszym sklepie posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Czas gwarancji dla każdego produktu widnieje w jego opisie na stronach sklepu, a szczegółowe warunki jej realizacji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Gwarancja na sprzedany produkt nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z rękojmi za wady produktu. Większość produktów posiada gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Dokładne adresy punktów serwisowych znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów.

W przypadku składania reklamacji w naszym sklepie, można ją złożyć w formie pisemnej (wysyłając pismo na adres siedziby firmy), telefonicznie (nr tel. 46 833 59 16) lub mailowej na adres sklep@euromega.pl. Reklamowany produkt można również dostarczyć do nas osobiście. Wysyłając do nas reklamowany produkt do przesyłki można dołączyć kopię dokumentu zakupu, opis problemu oraz kartę gwarancyjną jeśli taka jest dołączona. Naprawiony produkt odsyłany jest do Klienta na nasz koszt.

Klient ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że EUROMEGA niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony albo nie został wymieniony na wolny od wad lub naprawiony.

EUROMEGA rozpoznaje reklamację z tytułu rękojmi w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Jeżeli w ciągu 14 dni nie ustosunkujemy się do żądań Klienta, oznacza to, iż uznajemy żądania za uzasadnione. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi EUROMEGA.