loadingimg

Wczytuję dane...
Subskrypcja
Zapisz się do newslettera:
Bestsellery
Tagi

Dyktafony sklep

Alkomaty sklep

Olympus omd

Obiektywy Tamron

Lustrzanki cyfrowe sklep

Obudowy podwodne Olympus

Czas realizacji zamówienia

Przy każdym oferowanym towarze podany jest orientacyjny czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia, do chwili przygotowania zamówionego towaru i wysyłki.

Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie najdłuższego z czasów podanych dla zamawianych produktów.  W przypadku podzielenia zamówienia, za zgodą Klienta poszczególne przesyłki mogą zostać wysłane w różnym terminie.


Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia. Należy pamiętać, iż:


Termin otrzymania przesyłki = Czas realizacji zamówienia + Czas dostawy


W przypadku płatności przelewem, powyższy termin może ulec wydłużeniu dodatkowo o czas realizacji przelewu.
W przypadku płatności ratalnej, termin może ulec wydłużeniu o czas potrzebny na przygotowanie i podpisanie umowy ratalnej.

Przesyłki wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej zazwyczaj są dostarczane do Klienta następnego dnia roboczego po wysłaniu z naszego magazynu. Przesyłki wysłane Pocztą Polską powinny zostać dostarczone w terminie 2-5 dni roboczych. W przypadku odbioru osobistego, o możliwości odebrania zamówionego towaru informujemy Klientów drogą e-mailową lub telefonicznie.

Zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm firmowych lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane nie należy przyjmować przesyłki i skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy.