loadingimg

Wczytuję dane...
Subskrypcja
Zapisz się do newslettera:
Bestsellery
Tagi

Dyktafony sklep

Alkomaty sklep

Olympus omd

Obiektywy Tamron

Lustrzanki cyfrowe sklep

Obudowy podwodne Olympus

Alkomaty

Alkomat, czyli inaczej tester trzeźwości to urządzenie dzięki któremu w łatwy i błyskawiczny sposób sprawdzić można stan trzeźwości badanej osoby. W zależności od typu i modelu, nasze alkomaty sprawdzają się zarówno do celów prywatnych, jak i w firmach do sprawdzania trzeźwości pracowników. Posiadamy również grupę wysoko wyspecjalizowanych alkomatów, które używane są przez policję.

W ofercie naszego sklepu posiadamy alkomaty renomowanych producentów, gwarantujących podanie wiarygodnych wyników przez używany alkomat.
Sprzedajemy alkomaty wykonane w profesjonalnych technologiach, tj. elektrochemiczne AD AlcoDigital, AlcoScan, półprzewodnikowe serii CA, alkomaty obu typów DA AlcoFind, Alkomaty serii AT, Alkomaty AL Sentech, czy alkomaty policyjne Lifeloc.

W naszym asortymencie znajdują się również ustniki do alkomatów, zarówno wielorazowego jak i jednorazowego użytku.
Wszystkie nasze alkomaty posiadają odpowiednie atesty oraz objęte są gwarancją. Daje to Państwu pewność jakości sprzedawanego przez nas towaru.

Zapewniamy również sprzedaż naszych produktów w konkurencyjnych cenach. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i do zrobienia zakupów.