loadingimg

Wczytuję dane...
Głowica Olejowa Velbon PH-368
    •  
    • poprzedni
Cena:220,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
  • Producent: Velbon
  • Gwarancja: 2 lata
  • Realizacja zamówienia: 2 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Wysokiej jakości głowica olejowa Velbon PH-368 z przeznaczeniem do filmowania. Została wyposażona w prostokątną płytkę QB-6RL szybkiego odłączania aparatu z dodatkową blokadą. Głowica pozwala na obrót w płaszczyźnie poziomej oraz pochylenie w płaszczyźnie pionowej. Zmiana pozycji kamery/aparatu jest bardzo wygodna, szybka i płynna. Wystarczy tylko odkręcić blokadę i można ustawić kamerę/aparat w dowolnej pozycji. Naniesiona podziałka (pochylenie, obrót) ułatwia pozycjonowanie kamery/aparatu.

GŁOWICA JEST WYPOSAŻONA W ŁOŻYSKA OLEJOWE
Została zaprojektowana specjalnie do kamer video. Przy jej tworzeniu za szczególnie ważne uznano osiągnięcie najlepszej kombinacji pomiędzy płynnością a oporami, by uzyskać najbardziej wygodne i łagodne ruchy podczas panoramowania o pełnym kącie 360° i pochyłów. Głowica PH-368 w stosunku do głowicy PH-358 (DV-6000) posiada dodatkowe mikro-regulację.

ŁOŻYSKA OLEJOWE ZAPEWNIAJĄ WIĘKSZĄ WYTRZYMAŁOŚĆ, PŁYNNOŚĆ I ŻYWOTNOŚĆ
niż głowice smarowane w sposób tradycyjny, dlatego w związku na większą ilość ruchów głowicy przy prowadzeniu kamery niż przy aparacie foto zastosowano ten typ głowic.

KONSTRUKCJA ZAWIERA SZYBKOZŁĄCZKĘ MOCOWANIA KAMER Z BOLCEM CENTRUJĄCYM KAMERĘ
Jest istotne aby zachować jej prawidłowe ustawienie. Wydłużenie powierzchnia styku oraz wykonanie szybkozłączki z korka dodatkowo zwiększa stabilność obrazu. Zastosowanie dłuższego niż w tradycyjnych głowicach ramienia do prowadzenia głowicy i nadanie mu zakrzywionego kształtu zwiększa komfort pracy. Możemy zatem w wygodnej odległości obserwować wyświetlacz kamery, jej prowadzenie, zwłaszcza kręcenie scen poruszającego się obiektu staje się łatwe a co najważniejsze płynne.

UNIWERSALNY GWINT
Standard 1/4" pasuje do wszystkich aparatów i kamer

OBRÓT PANORAMICZNY 360°
Dzięki szybkozłączce w głowicy (można ją zamocować na stałe do aparatu) możliwe jest błyskawiczne mocowanie sprzętu na statyw poprzez klamerkę z boku głowicy.

Japońska firma Velbon powstała w 1955 roku. Od tego czasu jest znana jako czołowy producent statywów fotograficznych, który wciąż poszukuje nowych i innowacyjnych rozwiązań, aby stworzyć statywy kompaktowe i lekkie, a jednocześnie niezwykle wytrzymałe. Już w 1993 roku Velbon zastosował w produkcji technologię wykorzystującą włókna węglowe oraz stopy magnezu, co zapewniło statywom lekkość i wytrzymałość.

Firma Velbon jest również twórcą szeregu nowatorskich rozwiązań technicznych, które zostały opatentowane i są stosowane w nowoczesnych statywach. Jako jeden z czołowych producentów statywów na świecie Velbon oferuje szeroki wybór statywów, wśród których każdy fotograf znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Polecamy