loadingimg

Wczytuję dane...
Olympus PT-EP08 - obudowa podwodna do OM-D E-M5
  •  
  • poprzedni
Cena:4990,00 PLN
Koszt wysyłki od: 14.00 PLN
 • Olympus
 • Producent: Olympus
 • Kod producenta: V6300560E000
 • Gwarancja: 2 lata
 • Realizacja zamówienia: 3-5 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

PT‑EP08 Obudowa do fotografii podwodnej dla E‑M5
Opracowana specjalnie dla aparatu Olympus E‑M5, obudowa do fotografii podwodnej PT‑EP08 zachowuje wodoszczelność przy zanurzeniu na głębokość do 45 metrów. Dzięki swej trwałej, wysokiej jakości poliwęglanowej konstrukcji zabezpiecza ona aparat przed wodą, jak również chroni go przed upadkiem i uderzeniami na lądzie.

Jest to pierwsza obudowa podwodna dla modeli Mikro Cztery Trzecie, która pozwala na korzystanie z dostępnej oddzielnie, wymiennej kapsuły obiektywów PPO‑EP01, w jakiem mieszczą się różne obiektywy Mikro Cztery Trzecie. Informacje o kompatybilności przedstawiono na tablicy systemu do fotografii podwodnej z obudową PT‑EP08.

Wykorzystując adapter kapsuły PAD‑EP08 oraz odpowiednia kapsułę E‑System można nawet korzystać z różnych obiektywów systemu Cztery Trzecie. Szczegółowe informacje o kompatybilności można znaleźć na naszej tablicy systemu fotografii podwodnej, która pokiwuje wszelkie możliwości łączenia akcesoriów i wymagania odnośnie stosowania adapterów.

Wraz z obudową PT‑EP08 można z powodzeniem korzystać zarówno z elektronicznego celownika, jak i ekranu OLED, co zapewnia doskonała obsługę aparatu niezależnie od warunków fotografowania, z jakimi zetkniesz się pod wodą.

Złącza lampy błyskowej pozwalają na korzystanie nawet z dwóch podwodnych lamp błyskowych UFL‑2. Dodatkowo sprawiają one, że model E‑M5 można przekształcić w podwodny aparat do makrofotografii. Adapter obiektywu makro (PMLA‑EP01) umożliwia podłączenie konwertera makro (PTMC‑01) i tworzenie wspaniałych makrofotograficznych ujęć.

Właściwości i funkcje:
- Obudowa do fotografii podwodnej na korpus aparatu E‑M5
- Wodoszczelność do głębokości 45 m
- Mocowanie bagnetowe dla wymiennych kapsuł obiektywu
- Obsługuje różne obiektywy Mikro Cztery Trzecie i Cztery Trzecie
- Dwa optyczne złącza dla obsługi zewnętrznej lampy błyskowej
- Przednia pokrywa i tylna pokrywa zamykane obrotową sprzączką
- Okienko monitorowania dla detekcji przenikania wody
- Opracowana dla aparatu E‑M5

>>> Opis obudowy na stronie producenta <<<

>>> Tablica kompatybilności dla obudowy PT-EP08 <<<


- obudowa podwodna Olympus PT-EP08 (kompletna)
- polska instrukcja obsługi
- karta gwarancyjna Olympus

Obudowa pochodzi z Olympus Polska i objęta jest 2-letnią gwarancją producenta.Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Olympus z najwyższym statusem "Premium Dealer".

Polecamy