loadingimg

Wczytuję dane...
Olympus PT-EP12 - obudowa podwodna do PEN E-PL7
  • następny
  •  
Cena:2499,00 PLN
Koszt wysyłki od: 14.00 PLN
 • Olympus
 • Producent: Olympus
 • Kod producenta: V6300630E000
 • Gwarancja: 2 lata
 • Realizacja zamówienia: 3-5 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

Olympus PT‑EP12 - Obudowa podwodna do E-PL7
Zabierz swojego stylowego E‑PL7 pod wodę dzięki lekkiej i kompaktowej obudowie podwodnej. Jest ona w pełni wodoodporna aż do ciśnienia odpowiadającego głębokości 45 metrów, a jednocześnie jest niezwykle łatwa w obsłudze, z komfortowym dostępem do najważniejszych przycisków. Perfekcyjnie zaprojektowana, idealnie uszczelniona polikarbonowa obudowa nie tylko chroni przed wodą i wilgocią, ale stanowi także doskonałe zabezpieczenie przed uderzeniami, upadkami i innymi przygodami, które mogą przytrafić się na lądzie.

Obudowa PT‑EP12 pozwala na fotografowanie z szerokim wyborem obiektywów, dzięki czemu możesz robić podwodne zdjęcia, które zachwycą Ciebie i Twoich znajomych. Podwodna obudowa współpracuje z następującymi obiektywami: M.ZUIKO DIGITAL 17 mm f/1.8, M.ZUIKO DIGITAL 25 mm f/1.8, M.ZUIKO DIGITAL 45 mm f/1.8, M.ZUIKO DIGITAL ED 12 mm f/2.0 oraz M.ZUIKO DIGITAL ED 14‑42 mm EZ Pancake zoom lens f/3.5‑5.6. Gniazdo flash pozwala na jednoczesne podłączenie dwóch podwodnych lamp UFL‑3.

Podwodny Konwerter Szerokokątny (PTWC‑01 ‑ po wodą ok. 0.6x, kąt widzenia pod wodą ok. 100°) i Podwodny Konwerter Makro (PTMC‑01‑ powiększenie pod wodą ok. 2x) może być podłączony bezpośrednio do obudowy podwodnej, dając jeszcze więcej możliwości i twórczej swobody. Szczegóły dotyczące kompatybilności sprzętu znaleźć można w tabeli kompatybilności systemu podwodnego, w której zawarto wszystkie możliwości podłączeń i dostępne akcesoria.

Właściwości i funkcje:
- Wodoszczelność do głębokości 45 m
- Trwała, wysokiej jakości poliwęglanowa konstrukcja
- Kompaktowa & Lekka
- Obsługuje różne obiektywy
- Wielokrotnie powlekane szkło redukuje wewnętrzne refleksje światła
- Okienko monitorowania dla detekcji przenikania wody
- Podwodny Konwerter Szerokokątny może być założony bezpośrednio.
- Przeznaczone specjalnie do modelu PEN E-PL7

>>> Opis obudowy na stronie producenta <<<


- obudowa podwodna Olympus PT-EP12 (kompletna)
- polska instrukcja obsługi
- karta gwarancyjna Olympus

Obudowa pochodzi z Olympus Polska i objęta jest 2-letnią gwarancją producenta.Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Olympus z najwyższym statusem "Premium Dealer".

Polecamy