loadingimg

Wczytuję dane...
Akumulatory Panasonic ENELOOP AA - 4 x 1900 mAh
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:35,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
 • Panasonic
 • Producent: Informacje
 • Gwarancja: 2 lata
 • Realizacja zamówienia: 24 godziny

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

Panasonic ENELOOP łączy zalety akumulatorków z możliwością ładowania oraz baterii jednorazowych.

Akumulatorek wodorkowy:
- możliwość wielokrotnego ładowania
- duża pojemność
- łatwy w recyklingu

Bateria Alkaliczna:
- od razu gotowa do użycia
- nieużywana nie traci pojemności
- uniwersalne zastosowanie

ENELOOP łączy oszczędność pieniędzy z troską o środowisko naturalne.
To z pewnością największa przewaga ENELOOP nad bateriami jednorazowymi: można go naładować 500 razy po czym z łatwością poddać recyklingowi. Dla przykładu: jeśli ładujesz ENELOOP raz na tydzień, będziesz mógł go używać przez 10 lat! W efekcie okazuje się, że jest to technologia nie tylko bardziej ekonomiczna, lecz także pozwalająca nam uniknąć kłopotliwego recyklingu baterii.

ENELOOP zachwyca niesamowicie przedłużonym czasem działania.
Dzięki technologii "Super lattice-alloy" opracowanej i opatentowanej przez SANYO oraz ulepszonemu składowi elektrolitu efekt samorozładowania został znacząco zmniejszony. W porównaniu z akumulatorkami dobrej jakości, ENELOOP zachowuje niemal całą swoją energię nawet po roku i nie wymaga regularnego doładowywania. To oznacza, że możesz być pewien, że Twoje urządzenia są zawsze gotowe do użycia. Nieważne kiedy naładowałeś ENELOOP, możesz być pewien, że dostarczy Ci on energii zawsze wtedy kiedy będziesz jej potrzebował, nawet po roku.

ENELOOP nie zawiedzie Cię nawet gdy jest zimno
Nawet w sytuacjach jak niskie temperatury w czasie Twoich zimowych wakacji, w których nie używa się normalnych baterii, ENELOOP prezentuje znakomite osiągi. W końcu byłby to wstyd gdybyś nie mógł zrobić zdjęć podczas swoich zimowych wakacji tylko dlatego, że baterie zostawiły Cię na lodzie.

Zrób 4 razy więcej zdjęć Twoim aparatem fotograficznym z ENELOOP
Czy masz aparat cyfrowy, którego używasz ze standardowymi bateriami? Zacznij używać ENELOOP a będziesz robił nawet do 4 razy więcej zdjęć. W szczególności w urządzeniach o dużym poborze mocy ENELOOP wyraźnie zaznacza swoją wyższość nad bateriami. Dzięki ENELOOP nie będziesz musiał ciągle zmieniać baterii w swoim aparacie fotograficznym.

ENELOOP zastępuje baterie jednorazowe we wszystkich urządzeniach
Od aparatów cyfrowych do odtwarzaczy MP3, pilotów do telewizora czy latarek, zsumuj wszystkie zalety i zobacz dlaczego ENELOOP jest uniwersalnym i idealnym źródłem zasilania dla wszystkich Twoich urządzeń w gospodarstwie domowym. Dotyczy to także urządzeń, których do dzisiaj używałeś z normalnymi bateriami, takich jak konsole do gier czy podróżne budziki. To oznacza, że nie będziesz już nigdy musiał wybierać wielu typów baterii czy stosować drogich baterii specjalnych. Z ENELOOP zawsze będziesz miał odpowiednią baterię pod ręką.

Ładowanie w łatwy sposób
Do ładowania ogniw ENELOOP można oczywiście używać wszystkich ładowarek nowej generacji, które używane są do ładowania akumulatorków niklowo-wodorkowych (Ni-MH).

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...