loadingimg

Wczytuję dane...
Zestaw czyszczący 6w1
    •  
    • poprzedni
Cena:29,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
  • Producent: Inny
  • Gwarancja: 2 lata
  • Realizacja zamówienia: 24 godziny

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Opis:

Zestaw czyszczący 6 w 1 jest profesjonalnym, uniwersalnym zestawem dedykowanym do aparatów cyfrowych (może być również stosowany do wszelkiego rodzaju optyki: obiektywów aparatów i kamer, filtrów fotograficznych, szkieł lornetek, mikroskopów itp.)

Zestaw zawiera:
- gruszka fotograficzna (15 cm) - do czyszczenia optyki, zdmuchiwania pyłków z matryc lustrzanek cyfrowych itp. Gruszka wykonana jest bardzo solidnie, z grubej gumy, która nie pęka ani nie kruszy się. Wyposażona jest w wentyl zapobiegający wciąganiu kurzu. Wykonana jest z nietoksycznego tworzywa odpornego na działanie temperatury i starzenie. Wysoka jakość zapewnia skuteczność i bezpieczeństwo działania przez wiele lat.
- pędzelek (12.5 cm) - duży, wykonany z miękkiego i elastycznego włosia. Pozwala szybko i w delikatny sposób usunąć z czyszczonej powierzchni wszelkiego rodzaju pyłki, kurz i inne podobne zabrudzenia. Jest bardzo skuteczny - dociera nawet do najmniejszych szczelin.
- ściereczka z mikrofibry (15 x 15 cm) - wykonana ze specjalnego materiału - usuwa kurz, tłuszcz i inne zabrudzenia. Bardzo miękka, nie zostawia śladów - idealnie nadaje się do czyszczenia optyki, innych powierzchni szklanych oraz ekranów LCD.
- płyn czyszczący ( 40 ml ) - bardzo delikatny, nie niszczy powłok antyodblaskowych. Poręczny atomizer ułatwia używanie i rozprowadzanie płynu. Po użyciu pozostawia powłokę antystatyczną i ochronną.
- jednorazowe chusteczki (50 szt) - suche, bezsilikonowe chusteczki do czyszczenia optyki. Bardzo delikatne - nie zostawiają śladów na czyszczonej powierzchni.
- pałeczki czyszczące (5 szt) - w połączeniu z płynem czyszczącym pozwalają na usunięcie nawet dużych tłustych plam, odcisków palców itp.

Polecamy