loadingimg

Wczytuję dane...
Rejestrator Olympus LS-P2 czarny
  •  
  • poprzedni
Cena:729,00 PLN
Wysyłka gratis!
 • Olympus
 • Producent: Olympus
 • Kod producenta: V414151BE000
 • Gwarancja: 2 lata
 • Realizacja zamówienia: 24 godziny

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

Czysty dźwięk - od niskich do wysokich tonów
Unikatową cechą topowych rejestratorów dźwięku Olympus jest zaawansowany system trzech mikrofonów - dla uzyskania najbardziej naturalnego dźwięku stereo. System ten wykorzystuje dwa kierunkowe mikrofony dla uzyskania stereofonicznego dźwięku wysokiej jakości, oraz trzeciego wszechkierunkowego mikrofonu umieszczonego centralnie, który zapewnia pełnie brzmienie niskich częstotliwości. Zwiększa to pasmo częstotliwości do 20Hz-20kHz przy zachowaniu naturalnego efektu stereo.

Bezprzewodowe połączenie - łatwe i bezproblemowe połączenie
Poczuj jak twoja muzyka sprawdza się w prawdziwych warunkach. Po prostu sparuj LS-P2 z zewnętrznym głośnikiem poprzez wbudowany w rejestrator bezprzewodowy moduł Bluetooth. Możesz również użyć rejestratora jako odtwarzacz muzyki. Połącz kompatybilne słuchawki poprzez Bluetooth i ciesz się swoją muzyką gdziekolwiek jesteś i jak lubisz.

Smukły i stylowy - przyjemny w obsłudze
Potężna technologia ukryta wewnątrz, okryta smukłą, metalową obudową z zewnątrz sprawia, że ten stylowy i kompaktowy rejestrator PCM LS-P2 sprawia radość przy każdym użyciu przycisków, przy każdej piosence czy próbie. Ponieważ jest niezwykle wytrzymały, będziesz chciał ten kieszonkowy rejestrator zabrać wszędzie. Również dlatego, że dzięki bezpośredniemu złączu USB łatwo przeniesiesz każde dane.

Zmaksymalizowany dźwięk - doskonałe nagrania
Dzięki nowemu LS-P2 tworzenie doskonałych nagrań muzycznych staje się łatwiejsze. Jeśli podczas nagrań w trybie manualnym twoje nagranie jest poniżej optymalnego poziomu, użyj funkcji normalizacji - dostępnej bezpośrednio w menu rejestratora. Nie potrzebujesz już do tego celu komputera. Poziomy głośności Twojego nagrania zostaną podniesione do możliwie maksymalnego, aby zapewnić odpowiednią dynamikę muzyki gdziekolwiek będziesz ją grał.

Wyrafinowana technologia i styl
Kieszonkowy rejestrator mający w sobie to co najważniejsze: LS-P2 to stylowy rejestrator dźwięku PCM, który łączy w sobie wysoką jakość z łatwością użytkowania w wyjątkowym stylu. Niezwykle czyste, pełne dynamiki nagrania są Twoje.

>>> Opis urządzenia na stronie producenta <<<


- rejestrator dźwięku Olympus LS-P2 czarny
- akumulator AAA
- adapter statywu
- polska instrukcja obsługi

Rejestrator pochodzi z Olympus Polska i objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Olympus.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...