loadingimg

Wczytuję dane...
Tamron AF 14-150 mm f/3.5-5.8 Di III / Olympus i Panasonic - czarny
    •  
    • poprzedni
Cena:2399,00 PLN
Wysyłka gratis!
  • Producent: Tamron
  • Kod producenta: C001B
  • Gwarancja: 5 lat
  • Realizacja zamówienia: 2 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów


Obiektyw zoom o dużej mocy All-In-One do wyboru w dwóch kolorach
Nowy standardowy system Mikro Cztery Trzecie opracowany przez firmy Olympus Imaging i Panasonic jest przeznaczony do kompaktowych aparatów bezlusterkowych z wymiennym obiektywem. Pozwala on użytkownikom na wykonywanie zdjęć o wysokiej jakości przy użyciu mniejszego i lżejszego sprzętu. Teraz Tamron rozszerzył możliwości systemu Mikro Cztery Trzecie o innowacyjny obiektyw zoom 14-150 mm (ekwiwalent dla formatu 28-300 mm w 35 mm i pełnoklatkowego).

Ten obiektyw zoom 10.7x waży tylko 285 g i ma niewielki współczynnik kształtu, odpowiedni do filtrów o średnicy 52 mm. Jest on dostępny w eleganckim wykończeniu w kolorze czarnym lub srebrnym. Obiektyw ułatwia wykonywanie ostrych zdjęć w różnorodnych warunkach fotograficznych. Idealnie sprawdza się w podróży, podczas rodzinnych spotkań i przy tworzeniu kreatywnych kompozycji fotograficznych

Mega zoom
Mega zoom pozwala na objęcie bardzo dużego obszaru bez utraty parametrów. Obiektywy mega zoom posiadają ogniskowe w zakresie od szerokiego kąta do tele, dzięki czemu są uniwersalne i sprawdzają się w każdej sytuacji. Ze względu na dużą uniwersalność, niewielki rozmiar i lekką wagę, obiektywy te są przeznaczone przede wszystkim do sytuacji codziennych, takich jak wyjazdy urlopowe, wędrówki z plecakiem czy wycieczki z dziećmi.

>>> Opis obiektywu na stronie producenta <<<Di III (Digitally Integrated Design III)
Jest stosowanym przez Tamron oznaczeniem obiektywów, których układy optyczne zostały zaprojektowane dla mniejszych matryc w tzw. "bezlusterkowcach".

Szkło XR (specjalny współczynnik załamania)

Szkło specjalne o szczególnie wysokim indeksie załamania, zapewniające największą skuteczność oraz bardziej zwartą konstrukcję obiektywu.

ASL
Hybrydowe elementy asferyczne zapewniają wyjątkową jakość obrazu oraz zwartą budowę.

LD (obniżona dyspersja)
Element soczewki zapewniający podwyższoną ostrość obrazu oraz korektę aberracji chromatycznych.

IF (System ogniskowania wewnętrznego)
Długość wyciągnięcia obiektywu nie zmienia się podczas ustawiania ostrości, a granica ustawień bliskości znacznie skraca się w całym obszarze ogniskowania.

ZL (Mechanizm blokady zoomu)
Chroni przed niechcianym wysuwaniem tubusu obiektywu.


- obiektyw Tamron AF 14-150 mm f/3.5-5.8 Di III /Micro 4/3 (Olympus, Panasonic) - czarny
- przednia zakrywka obiektywu
- tylna zakrywka obiektywu
- osłona przeciwsłoneczna
- instrukcja obsługi
- karta gwarancyjna
- chusteczka czyszcząca do optyki

Obiektyw pochodzi od oficjalnego dystrybutora marki Tamron w Polsce.
Objęty jest gwarancją dystrybutora przez okres 2 lat z możliwością przedłużenia do 5 lat. >>> Szczegóły <<<Nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą produktów marki Tamron w Polsce.

Polecamy