loadingimg

Wczytuję dane...
Tamron AF 18-200 mm f/3.5-6.3 Di III VC / Sony E - srebrny
Cena:2599,00 PLN
Wysyłka gratis!
  • Producent: Tamron
  • Kod producenta: B011S
  • Gwarancja: 5 lat
  • Realizacja zamówienia: 2 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów


Tamron 18-200 mm F/3.5-6.3 Di III VC (Model B011) nowy obiektyw z mocowaniem Sony E. Innowacyjny obiektyw Tamrona jest lekki, kompaktowy i posiada nowoczesny design w dwóch wersjach kolorystycznych. Nowy, wysokiej klasy obiektyw jest przeznaczony do aparatów Sony z serii NEX.

Napęd autofokusa ma silnik krokowy, który jest optymalny dla serii NEX, pozwala również na zwiększenie wydajności AF podczas nagrywania filmów. Ponadto, łatwość obsługi jest wzmocniona Direct Manual Focus (DMF), który pozwala na dokładne dostrojenie ostrości AF. Obiektyw obejmuje imponujący zakres ogniskowych od 18 do 200 mm. Pozwala to na uchwycenie kadrów od szerokokątnych ujęć aż do niesamowitych możliwości teleobiektywu.

Tamron 18-200 mm f/3.5-6.3 Di III VC (Model B011) daje możliwość fotografowania już z odległości 0.5 metra. Dzięki VC (Vibration Compensation) stabilizacji obrazu oraz swojej lekkości i kompaktowości obiektyw umożliwia łatwe fotografowanie z ręki a VC daje możliwość robienia ostrych zdjęć w szerokim zakresie ogniskowych.

Cechy produktu:
- Lekki i kompaktowy obiektyw o dużym zakresie ogniskowych (18-200 mm) ważący 460 g i filtrem o średnicy 62 mm zaprojektowany do mocowań serii NEX Sony
- Wyposażony w stabilizator obrazu VC (Vibration Compensation) marki Tamron, obiektyw pozwala na łatwe fotografowanie z ręki od 18 mm szerokiego kąta do 200 mm tele.
- Niezwykły design i metalowa obudowa obiektywu jest dostępna w dwóch kolorach: czarnym i srebrnym.
- Nowy, ulepszony silnik idealnie współgra z wykrywaniem kontrastu trybu AF i umożliwia nagrywanie filmów stałym autofokusem.

>>> Opis obiektywu na stronie producenta <<<Di III (Digitally Integrated Design III)
Jest stosowanym przez Tamron oznaczeniem obiektywów, których układy optyczne zostały zaprojektowane dla mniejszych matryc w tzw. "bezlusterkowcach".

VC (Vibration Compensation)
System optycznej stabilizacji obrazu. Jest on oparty na 3 parach silników ślimakowych oraz kólkach, które rozlokowano dookoła grupy kompensatora optycznego (czyli stabilizowanych soczewek). System VC potrafi niwelować drgania powstające we wszystkich trzech płaszczyznach. Ruchy wykrywa żyroskopowy detektor współpracujący z zaawansowanym 32-bitowym mikroprocesorem typu RISC.


- obiektyw Tamron AF 18-200 mm f/3.5-6.3 Di III VC /Sony E (srebrny)
- przednia zakrywka obiektywu
- tylna zakrywka obiektywu
- osłona przeciwsłoneczna
- instrukcja obsługi
- karta gwarancyjna
- chusteczka czyszcząca do optyki

Obiektyw pochodzi od oficjalnego dystrybutora marki Tamron w Polsce.
Objęty jest gwarancją dystrybutora przez okres 2 lat z możliwością przedłużenia do 5 lat. >>> Szczegóły <<<Nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą produktów marki Tamron w Polsce.