loadingimg

Wczytuję dane...
Tamron AF 60 mm f/2.0 Di II LD (IF) Macro 1:1 / Nikon
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:1699,00 PLN
Wysyłka gratis!
 • Producent: Tamron
 • Kod producenta: G005N2
 • Gwarancja: 5 lat
 • Realizacja zamówienia: 2 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów


Obiektywy Makro Tamron są znane na całym świecie ze swoich doskonałych osiągów. Dzięki popularyzacji aparatów cyfrowych z matrycą APS-C, wielu fotografów chciałoby odkrywać świat makrofotografii, z obiektywami o ogniskowej zapewniającej równowartość kąta widzenia 90 mm.

Wychodząc naprzeciw tym użytkownikom, inżynierowie marki Tamron skonstruowali obiektyw Makro SP AF 60 mm, z niezwykle szybką przesłoną F/2.0 SP AF 60 mm sprawdza się idealnie w makrofotografii materiałów przemysłowych, fauny i flory, ale również jest doskonałym obiektywem do zdjęć portretowych.

Pierwszy na świecie obiektyw 1:1 Macro o maksymalnej wartości przysłony F/2.0 przeznaczony do aparatów z matrycą APS-C Światło F/2.0, otwiera całkiem nowe możliwości tworzenia bogatych w szczegóły zdjęć. Idealnie sprawdza się w fotografii makro oraz przy robieniu zdjęć portretowych, dając możliwość tworzenia obrazów o wysokiej rozdzielczości charakteryzujących się niesamowitą jasnością i czystością.

>>> Opis obiektywu na stronie producenta <<<Di II (Digitally Integrated Design II)
Jest stosowanym przez Tamron oznaczeniem obiektywów, których układy optyczne zostały zaprojektowane wyłącznie dla cyfrowych lustrzanek jednoobiektywowych z mniejszymi matrycami światłoczułymi (nie większymi niż 24 x 16 mm). Układy optyczne tych obiektywów są zoptymalizowane, tak by odpowiadały charakterystykom pracy cyfrowych lustrzanek jednoobiektywowych.

LD (Low Dispersion - dyspersja obniżona)
Specjalne rodzaje szkła stosowane dla uzyskania wysokiej jakości obrazu. Aberracja chromatyczna to rodzaj szumu optycznego, zmniejszającego ostrość obrazu. Elementy LD są wykonywane ze specjalnych rodzajów szkła o niezwykle małych współczynnikach dyspersji (określających zdolność rozdzielenia lub załamania promienia świetlnego w kolory tęczy), skutecznie kompensujących aberrację chromatyczną, która stanowi problem szczególnie po stronie najdłuższych ogniskowych.

IF (Internal Focusing - ogniskowane wewnętrzne)
Obok zwiększenia możliwości zmiany nastawień obiektywu, system ogniskowania wewnętrznego opracowany przez Tamron daje użytkownikom dodatkowe korzyści. Najważniejsza z nich, to zredukowanie minimalnej odległości ogniskowania (Minimum Focus Distance   MFD) w całym zakresie zmian ogniskowej obiektywu. Ponadto, ogniskowanie wewnętrzne poprawia charakterystyki optyczne poprzez zminimalizowanie strat oświetlenia w rogach obrazu i tłumi aberracje powstające w położeniach ogniskowania. Inna korzyść z zastosowania ogniskowania wewnętrznego, to stacjonarny pierścień ogniskowych – niezależnie od procesu ogniskowania. Szybka i subtelna ręczna zmiana ogniskowej to teraz sprawa chwili.


- obiektyw Tamron AF 60 mm f/2.0 Di II LD (IF) Macro 1:1 /Nikon
- przednia zakrywka obiektywu
- tylna zakrywka obiektywu
- osłona przeciwsłoneczna
- instrukcja obsługi
- karta gwarancyjna
- chusteczka czyszcząca do optyki

Obiektyw pochodzi od oficjalnego dystrybutora marki Tamron w Polsce.
Objęty jest gwarancją dystrybutora przez okres 2 lat z możliwością przedłużenia do 5 lat. >>> Szczegóły <<<Nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą produktów marki Tamron w Polsce.

Polecamy