loadingimg

Wczytuję dane...
Tamron SP 70-200 mm f/2.8 Di USD / Sony
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:5399,00 PLN
Wysyłka gratis!
 • Producent: Tamron
 • Kod producenta: A009S
 • Gwarancja: 5 lat
 • Realizacja zamówienia: 2 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów


Oferta obiektywów firmy Tamron powiększyła się o nowy teleobiektyw zoom oznaczony symbolem Tamron SP 70–200 mm f/2.8 Di VC USD. Obiektyw został wyposażony w optyczną stabilizację obrazu VC* i cichy ultradźwiękowy napęd autofokus. Nowy Tamron jest dostępny dla aparatów z mocowaniem Canon, Nikon i Sony.

Konstrukcja obiektywu jest skomplikowana i składa się z aż 23 elementów ustawionych w 17 grupach, z czego 1 element wykonano ze szkła XLD, a 4 ze szkła LD.

W celu uzyskania ładnego rozmycia tła zastosowano w nowym obiektywie przysłonę o 9 zaokrąglonych liskach. Ustawianie ostrości jest możliwe z odległości od 1.3 m. Obiektyw jest dość pokaźnych rozmiarów, bowiem ma długość 196.7 mm i wagę 1470 g. Konstrukcja nowego Tamrona jest odporna na wilgoć.

* VC (Vibration Compensation) - stabilizacja obrazu dostępna jest w obiektywach z mocowaniem Canon i Nikon.

>>> Opis obiektywu na stronie producenta <<<Di (Digitally Integrated Design)
Jest stosowanym przez Tamron oznaczeniem obiektywów, których układy optyczne zostały specjalnie zaprojektowane dla cyfrowych lustrzanek jednoobiektywowych. Tę samą wysoką jakość działania zapewniają te obiektywy w konwencjonalnych aparatach AF na filmy wykorzystujące halogenki srebra.

LD (Low Dispersion - dyspersja obniżona)
Specjalne rodzaje szkła stosowane dla uzyskania wysokiej jakości obrazu. Aberracja chromatyczna to rodzaj szumu optycznego, zmniejszającego ostrość obrazu. Elementy LD są wykonywane ze specjalnych rodzajów szkła o niezwykle małych współczynnikach dyspersji (określających zdolność rozdzielenia lub załamania promienia świetlnego w kolory tęczy), skutecznie kompensujących aberrację chromatyczną, która stanowi problem szczególnie po stronie najdłuższych ogniskowych.

SP (Super Performance)
Seria SP (Super Performance) Tamrona to linia wysokiej jakości obiektywów, charakteryzujących się projektowymi parametrami technicznymi najwyższej klasy. Przy projektowaniu obiektywów serii SP absolutnym priorytetem było uzyskanie najwyższych parametrów technicznych i wybitnej jakości działania bez oglądania się na koszty. Dlatego obiektywy SP, cechujące się imponującą i innowacyjną konstrukcją, są wśród obiektywów Tamrona modelami studyjnymi.

USD (Ultrasonic Silent Drive)
Ultradźwiękowy silnik autofocusa, który zapewnia cichą i szybką reakcję, przy jednoczesnej możliwości manualnego wyostrzania.


- obiektyw Tamron SP 70-200 mm f/2.8 Di USD /Sony
- przednia zakrywka obiektywu
- tylna zakrywka obiektywu
- osłona przeciwsłoneczna
- instrukcja obsługi
- karta gwarancyjna

- chusteczka czyszcząca do optyki


Obiektyw pochodzi od oficjalnego dystrybutora marki Tamron w Polsce.
Objęty jest gwarancją dystrybutora przez okres 2 lat z możliwością przedłużenia do 5 lat.
>>> Szczegóły <<<Nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą produktów marki Tamron w Polsce.

Polecamy